Privātuma politika

Personīgās informācijas privātums un drošība

Pasūtot preces klients sniedz šādu informāciju:

  • Kontakttālruņa numurs;
  • Elektroniskā pasta adrese;
  • Preces piegādes adrese;

Klienta sniegtās informācijas izmantošana

Klienta sniegtā informācija netiek izmantota apmeklētāja personības noteikšanai.

Pārdevējs izmanto klienta informāciju ar nolūku veikt komercdarbību:

  • Savu saistību izpildei attiecībā pret klientu;
  • Darba analīzei;
  • Klienta informēšanai par sortimenta papildinājumiem vai veiktajām akcijām.

Ja klients nevēlās saņemt no pārdevēja paziņojumus, viņš var atrakstīties no sūtījumu saņemšanas nosūtot attiecīgu paziņojumu ar elektronisko pastu pēc adreses: info@albina-l.lv  un personas dati tiek dzēsti.

Sīkdatņu izmantošana

Mūsu vietnes satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Lietojot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Par sīkdatnēm

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu, vai reklāmas nolūkiem. Sīkdatnes palīdz padarīt Jūsu darbu efektīvāku.

Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana

Sīkdatnes tiek automātiski izdzēstas, kad Jūs aizverat pārlūkprogrammu, vai līdz ar derīguma termiņa beigšanos. Sīkdatnes var noņemt arī manuāli, kad Jūs to izdzēšat izmantojot pārlūkprogrammas funkciju “izdzēst kešatmiņu”. Tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Ņemiet vērā, ka tad, daži pakalpojumi un funkcijas vietnē nedarbosies.

Sīkdatnes no tehnoloģiju partneriem

Mūsu vietnē tiek lietotas “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir vietnes statistikas analīze un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Sīkāk par “Google Analytics” var iepazīties mājas lapā. Ja Jūs vēlaties, lai mūsu vietne neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm, Jums jāaktivizē bloķētājs Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Iepirkumu grozs

Albina-l Albina-l

Start typing to see products you are looking for.